026-32601

راهنمای پرداخت قبوض

شرکت شبدیز در راستای افزایش رضایتمندی و تقاضای کاربران خود، سایت نت شهر را بهینه سازی کرده و در حال ارتقای آن می باشد. در همین راستا سرویس جدید "پرداخت قبوض" به سایت نت شهر اضافه گردیده است که از طریق آن امکان پرداخت کلیه قبوضی که دارای شناسه پرداخت و شناسه قبض می باشند، فراهم شده است.
با اين روش ديگر لازم نيست کاربران وقت خود را در ترافيك و يا صف طولاني شعب بانك ها صرف نمايند. بلكه در هر ساعت از شبانه روز، درمنزل، يا درمحل كار و در هر مكان ديگر حتي خارج از محل سكونت خود، در جایی که فقط دسترسی به اینترنت داشته باشند مي توانند قبوض خود را از طریق سایت نت شهر پرداخت نموده و ديگر نگران تأخير و ديركرد در پرداخت آن نباشند.

ورود شناسه و مشخصات

شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض مورد نظر خود را وارد نمایید.
در این بخش اطلاعات تماس خود را جهت پیگیری پرداخت وارد نمایید. شما با دادن ایمیل و شماره همراه خود می توانید کد رهگیری قبض های پرداخت شده را نزد خود برای همیشه نگه دارید.
اگر شناسه های قبض خود را به صورت صحیح وارد کرده باشید با کلیک بر روی تایید به مرحله بررسی اطلاعات قبض خود می روید. در صورت ناصحیح بودن شناسه های قبض سیستم خطا می دهد و نمی توانید به مرحله بعد بروید.

عملیات پرداخت

در این بخش می توانید اطلاعات قبض خود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده صورت حساب و بررسی آن با قبض خود، در صورت صحت آن دکمه پرداخت را کلیک نمایید.
پس از اتصال به بانک با وارد کردن اطلاعات کارت بانک خود، مبلغ قبض از حساب شما کسر گردیده و بانك پارسیان به نمايندگي از شما مبلغ قبض را پرداخت مي نماید.
پس از پرداخت قبض می توانید کد رهگیری ارجاع شده توسط بانک پارسیان را یادداشت کرده و نزد خود نگه دارید. در نظر داشته باشید در صورت وارد کردن ایمیل و شماره همراه خود کد رهگیری و اطلاعات قبض برای شما ارسال می گردد.